Kontaktní čočky

16. února 2008 v 15:45 | Terush..ka |  Móda
Tónovací barevné kontaktní čočky
Ty se vyrábí většinou pro čtrnáctidenní nošení. Barva je nanesena do středu čočky a tak zaručuje vynikající pohodlnost po celou dobu nošení. Barevné tonovací kontaktní čočky obsahují UV filtr. Chcete změnit zvýraznit svou sexy image, pak jsou tónovací barevné kontaktní čočky určeny právě pro vás. Tónovací čočky zvýrazňují vaši přirozenou barvu očí, nikterak ji však nemění. Obsahují průměrně obsah vody: 58 % a jsou vyrobeny z Etafilconu A.
Můžete si je pořídit v balení po 2 nebo 6 kusech a vybrat si zda chcete dioptrické nebo nedioptrické.
Krycí barevné kontaktní čočky
Jsou také určené pro čtrnáctidenní nošení. Krycí kontaktní čočky jsou dobrou volbou pro radikálnější změnu barvy očí u nositele dioptrických čoček. U barevných kontaktních čoček je nesnadné odhadovat výsledek nasazených barevných čoček, i když v mnoha případech krycí pomáhají při změně z tmavých na světlé odstíny.

A pokud chcete své okolí šokovat tak, aby vás nikdo jen tak nepřehlédl, vyzkoušejte kontaktní čočky z řady Wild Eyes. Tyto čočky jsou určeny pro roční výměnu a jsou dodávány jak bez dioptrií tak i v optických silách -4,00 až -0,25.

Na párty nebo jen tak pro zábavu si můžete vybrat z 12 různých vzorů: Blackout, Jaguar, Zebra, Alien, CatEye, Hypnotica, IceFire, KnockOut, RedHot, White-out, WildFire, Zoomin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama