GoldVish

8. srpna 2007 v 23:01 | Terinka
Cílem GoldVish je vyrábět mobilní telefony tak, aby byl každý z nich jedinečný a dokonalý. Doslova mistrovské dílo, které bude za každých okolností stylovým doplňkem. Mobilní telefon a šperk v jenom. K dostání jsou různé kolekce, příkladem je ILLUSION nebo PLATO kolekce, která nabízí limitovaný počet exkluzivních mobilních telefonů.

Skládá se ze sto kusů a bude distribuována po celém světě, avšak je dostupná pouze na speciální žádost. Mobilní telefony GoldVish jsou vyráběny jedině pomocí špičkové dovednosti a preciznosti švýcarských mistrů.

Tyto telefony jsou zdobeny nejluxusnějšími materiály, tedy zlatem, diamanty i krokodýlí kůží. Tlačítka zdobená diamanty a kvalitním zlatem buďto dle modelů nabízených výrobcem, avšak navrhnout polohu každého diamantu můžete i sama. Pozadu nejsou ani technické vlastnosti přístroje. Kvalitní barevný displej, který nic nepoškrábe, 1,3 megapixelový fotoaparát, diktafon a MP3 přehrávač jsou další třešničkou na dortu. Do telefonu si můžete nahrát mnoho hudby díky 2 GB paměťové kartě a ani o výdrž telefonu se bát nemusíte. Součástí je velice kvalitní a vysokokapacitní baterie.

Pokud byste si chtěla udělat tímto luxusním telefonem radost, v klasickém obchodě s mobilními telefony GoldVish neseženete. Nejlepší bude kontaktovat výrobce přes internetové stránky, ale nezapomeňte si také připravit nejméně 20 tisíc euro. Přepychovou kvalitu totiž musíte také zaplatit. zdroj: www.moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama